TECHNOLOG
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
DONAKO Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Główne zadania na stanowisku pracy:
•opracowywanie dokumentacji technologicznej na procesy: montażu maszyn elektrycznych, spawania, malowania oraz wykonywania poszczególnych detali,
•zamawianie materiałów i przyrządów do wykonania kadłubów maszyn elektrycznych,
•kontakt z klientem, udział w weryfikacji technicznej ofert.

Nasze oczekiwania:
•wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym,
•znajomość technik wytwarzania,
•bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
•mile widziany dyplom IWE lub w trakcie realizacji,
•znajomość programu AutoCad, Inventor, modelowanie konstrukcji w 3D,
•mile widziana znajomość oprogramowania typu MRP/ERP,
•dobra znajomość języka angielskiego,
•wysokie zdolności interpersonalne, zdolności negocjacyjne,
•dyspozycyjność,
•prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy:
•stabilne zatrudnienie,
•możliwości rozwoju zawodowego,
•dodatkowy pakiet motywacyjny (m.in. ubezpieczenie medyczne, karty Multisport, bony świąteczne).

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/technolog-wroclaw,oferta,6495617

Fabryczna 10
53-609 Wrocław
DolnośląskiePL