Technolog
Lokalizacja:
Mazowieckie, Żyrardów
Firma:
STABAR Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Spółka zajmująca się produkują i montażem konstrukcji stalowych ( kanały, filtry, absorbery, zbiorniki, konstrukcje wsporcze ) poszukuje do pracy w siedzibie firmy w Żyrardowie:

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie dokumentacji technologicznej i rysunkowej z wykorzystaniem oprogramowania Autodesk AutoCAD
Współpraca z osobami zarządzającymi produkcją, technologami i konstruktorami

Wymagania:
Wykształcenie średnie, wyższe w zakresie technologii mechanicznej, konstrukcji spawanych lub pokrewne
Znajomość zasad tworzenia i czytania dokumentacji technicznej, rysunku technicznego
Bardzo dobra znajomość programów AutoCAD i Excel
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Mile widziana znajomość tematyki konstrukcji spawanych
Język angielski lub niemiecki będzie dodatkowym atutem
Umiejętność pracy w zespole

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/technolog-zyrardow,oferta,6447382

Jaktorowska 21
96-300 Żyrardów
MazowieckiePL