Operator CNC - płatna nauka zawodu
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Siechnice
Firma:
Narzędzia Skrawające Tools Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
◾obsługa szlifierek narzędziowych CNC
◾produkcja i regeneracja narzedzi skrawających

Wymagania:
◾wykształcenie minimum zawodowe
◾zaangażowanie
◾motywacja do pracy
◾chęć do nauki
◾sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:
◾płatną naukę zawodu
◾umowę o pracę na czas nieokreślony z atrakcyjnym pakietem socjalnym, w systemie 2-zmianowym (po pozytywnie zakończonym okresie próbnym)
◾konkurencyjne wynagrodzenie
◾możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Narzędzia Skrawajace Tools Sp. z o.o. z siedzibą w Siechnicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Narzędzia Skrawające Tools Sp. z o.o. z siedzibą w Siechnicach przy ul. Grabskiego 25. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-cnc-mozliwosc-przyuczenia-wroclaw-okolice-siechnice,oferta,6422953

Grabskiego 25
55-011 Siechnice
DolnośląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
8991787139
REGON:
930968701