Ślusarz - Spawacz - Monter
Lokalizacja:
Małopolskie, Kraków
Firma:
ENKI Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska
•Wykonywanie prac ślusarskich na warsztacie mechanicznym
•Wykonywanie prac remontowych i montażowych
•Montaż konstrukcji, urządzeń i linii produkcyjnych
•Modernizacja/optymalizacja istniejących instalacji
•Instalacja rurociągów, prace spawalnicze konstrukcji i rurociągów

Wymagania
•Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
•Wysoki stopień gotowości do podjęcia pracy, zaangażowanie w pracę
•Doświadczenie i wiedza w zakresie swojej specjalności
•Doświadczenie przy wykonywaniu montażu linii technologicznych będzie dodatkowym atutem
•Znajomość języka będzie dodatkowym atutem
•Mile widziane również osoby początkujące w zawodzie

Oferujemy
•Ciekawą pracę przy realizacji skomplikowanych projektów
•Solidne wdrożenie do pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
•Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania
•Miła atmosfera pracy i możliwość poznania różnych gałęzi przemysłu
•Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/slusarz-spawacz-monter-krakow,oferta,6424193

Ogłęczyzna 20
31-589 Kraków
MałopolskiePL