PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI
Lokalizacja:
Stawiguda
Firma:
BARWA SYSTEM Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
Utrzymanie maszyn w należytym stanie
Techniczna obsługa przyrządów kontrolno-pomiarowych
Pakowanie, zabezpieczenie oraz znakowanie produktów

Wymagania:
Silna motywacja do pracy
Doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych – mile widziane
Umiejętność czytania rysunku technicznego – mile widziana
Umiejętność pracy w zespole
Dyspozycyjność

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Przejrzyste zasady wynagrodzenia
Dofinansowanie sportu
Możliwość rozwoju zawodowego

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-dzialu-produkcji-olsztyn-okolice-stawiguda-pow-olsztynski,oferta,6421192

Przemysłowa 21
11-034 Stawiguda
PL
NIP:
739-28-75-782