Inżynier obróbki cieplnej i lutowania
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Kalisz
Firma:
Hauck Heat Treatment sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska /obowiązki:
•przygotowywanie planów procesów obróbki cieplnej i lutowania w próżni na podstawie procedur i wymagań technologicznych klientów,
•opracowywanie procedur i instrukcji systemu jakości,
•opracowywanie kart operacyjnych oraz przewodników,
•kontakt z Klientem w zakresie technicznym,
•przygotowywanie i uczestnictwo w audytach technicznych klientów,
•odpowiedzialność za przeprowadzanie audytów wewnętrznych zgodnie z przyjętymi planami, dokumentowanie tego procesu i raportowanie o jego wynikach.

Wymagania:
•wykształcenie wyższe (min. średnie),
•minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie produkcyjnej z branży lotniczej,
•znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym,
•znajomość standardów ISO9001, AS9100, NADCAP
•umiejętność czytania rysunków technicznych,
•mile widziane doświadczenie w zakresie metalografii,
•dobre poruszanie się w środowisku pakietu MS Office, CAD/CAM, lub podobnych,
•dobra organizacja pracy, systematyczność i samodzielność w działaniu.
•mile widziane zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:
•stabilną i pewną pracę w nowo powstałym zakładzie,
•możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach,
•atrakcyjne wynagrodzenie.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/inzynier-obrobki-cieplnej-i-lutowania-kalisz,oferta,6410093

Inwestorska, 7
62-800 Kalisz
WielkopolskiePL
+48:
Kalisz:
Dzierżoniów:
NIP:
8822119671