Technolog/Główny technolog
Lokalizacja:
KOZIEGŁOWY,POZNAŃ
Firma:
PRESS-METAL & LASER-METAL
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Firma PRESS-METAL NATALIA KUKIEL działa od 2007 roku. Zajmujemy się kompleksową obróbką blach.

Wykonujemy:
cięcie laserem CNC
ciecie rur i profili
gięcie CNC
malowanie proszkowe
wykrawanie
spawanie, zgrzewanie

Zapewniamy naszym klientom fachową obsługę w wyżej wymienionym zakresie. Posiadamy doskonale wykwalifikowana kadrę pracowniczą oraz profesjonalne i nowoczesne maszyny renomowanych producentów.

Nasz park maszynowy jest sukcesywnie rozszerzany i wzbogacany, tak aby spełniał wszystkie wymagania klientów.

Głównym zadaniem pracownika na tym stanowisku jest przygotowywanie i wdrażenie dokumentacji technologicznej w procesie obróbki metali.

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:
opracowywanie i wdrażanie do produkcji nowych procesów technologicznych (obróbka metali)
nadzorowanie technologii stosowanej w produkcji bieżącej
nadzór stanu dokumentacji technicznej i wprowadzanie korekt do aktualnej dokumentacji
współpraca z jednostkami badawczymi
organizacja i koordynowanie pracy grupy technologów

NAJWAŻNIEJSZE KOMPETENCJE ZAWODOWE:
umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej
podstawowa znajomość metalowych materiałów inżynierskich
umiejętność kierowania kapitałem ludzkim
znajomość procesów obróbki technologicznej metali (szczególnie: cięcie laserowe, gięcie, montaż)
zdolności organizacyjne
sumienność / dokładność
inicjatywa / przedsiębiorczość

WYMAGANIA:
wykształcenie średnie techniczne, preferowane wyższe
doświadczenie na stanowisku technologa
znajomość zasad organizacji procesów technologicznych

OFERUJEMY:
bardzo dobre warunki pracy
interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych oraz zdobywania doświadczenia
niezbędne narzędzia pracy

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/glowny-technolog-poznan-okolice-kozieglowy-pow-poznanski,oferta,6412935

ul. Nowe Osiedle 51
62-004 Czerwonak Kicin
PL