Przedstawiciel handlowy - Doradca technologiczny
Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa
Firma:
3D Lab Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

3D Lab Sp. z o.o. jest przedstawicielem marek 3DSystems oraz Coherent (ORLaser) w Polsce. Zajmujemy się implementacją technologii druku 3D w przemyśle. Obecnie wdrażamy do produkcji autorską technologię
atomizacji proszków metali pod marką ATO. Firma obecnie zatrudnia 20 osób i stale zwiększamy zatrudnienie. Mamy aspiracje stać się znaczącym graczem w branży na globalnym rynku. W związku z tym planujemy intensywne działania głównie poza granicami Polski.
Zakres obowiązków:

Aktywna sprzedaż urządzeń to produkcji proszków metali pod marką własną ATO;
Bezpośredni kontakt z klientem zagranicznym;
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
Prezentację technologii na forach międzynarodowych;
Współpraca z zagranicznymi Partnerami kanału sprzedażowego.
Wymagania:

Doświadczenie handlowe B2B, mile widziane w sprzedaży urządzeń;
Angielski C1/C2, mile widziana znajomość niemieckiego na poziomie C1;
Znajomość metalurgii w szczególność metalurgii proszków;
Znajomość metod charakteryzacji materiałów;
Mile widziane praktyczne doświadczenia w zakresie metalurgii proszków i znajomość procedur laboratoryjnych;
Preferowane wykształcenie techniczne najlepiej na kierunku o profilu metalurgicznym;
Zdecydowanie na rozwój kariery zawodowej za granicą z ramienia polskiej firmy;
Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z klientem;
Znajomość programów CRM;
Dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych.
Oferujemy:

Pracę przy innowacyjnym projekcie na skalę międzynarodową;
Stabilne zatrudnienie;
Samodzielne stanowisko pracy;
Możliwość rozwoju w Polsce i za granicą;
Możliwość szybkiego awansu;
Kontakt z nowoczesną technologią na skalę światową.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/przedstawiciel-handlowy-doradca-technologiczny-warszawa,oferta,6345974

Branickiego 11 lok.92
02-972 Warszawa
MazowieckiePL