Operator frezarki CNC
Lokalizacja:
Śląskie, Gliwice
Firma:
AIUT Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
•obsługa frezarek sterowanych numerycznie
•analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi)
•pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych
•przygotowanie programów na wytwarzane detale
•dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi

Oczekiwania wobec kandydatów:
•wykształcenie mechaniczne lub pokrewne
•umiejętność czytania rysunków technicznych
•umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
•dyspozycyjność
•prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
•znajomość sterowania Fanuc i/lubHeidenhain

Oferujemy:
•stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. MyBenefit, prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie)
•szkolenie w zakresie sterowania
•możliwość zdobycia cennych umiejętności

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-frezarki-cnc-gliwice,oferta,6340957

Wyczółkowskiego 113
44-109 Gliwice
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6310200340
REGON:
271030123