Operator Maszyn CNC
Lokalizacja:
Pomorskie, Gdynia
Firma:
Dellner Components Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
•obróbka detali według aktualnych rysunków zleceń produkcyjnych;
•dobór narzędzi i parametrów pracy maszyn, jak i również przygotowanie niezbędnych narzędzi i przyrządów;
•obsługa codzienna i okresowa maszyn i urządzeń w obrębie swojego stanowiska; dokonywanie przeglądów dziennych.

Wymagania:
•umiejętność obsługi maszyny z językiem Mazatrol Matrix lub Okuma OSP;
•doświadczenie w zawodzie minimum 2 lata;
•znajomość obsługi narzędzi pomiarowych;
•znajomość rysunku technicznego.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-cnc-gdynia,oferta,6354937

Chwaszczyńska 120
81-571 Gdynia
PomorskiePL
NIP:
5832166819
REGON:
191319940