Handlowiec ds.złomu stalowego
Lokalizacja:
70-535
Firma:
Manpower
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Pełny etat
Wynagrodzenie:
4 500,00 - 9 000,00PLN

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydata na stanowisko:
Handlowiec ds. złomu stalowego

Numer ref. HDZ/037/JKL

Zadania:
-Zakup złomu stalowego z przedsiębiorstw przemysłowych( m.in. z rozbiórek, od pośredników)
-Negocjowanie cen oraz warunków współpracy
-Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie pozytywnych relacji z obecnymi na terenie całego województwa
-Ścisła współpraca przy obsłudze klienta z działem logistyki

Wymagania:
-Doświadczenie na stanowisku handlowym ( segment złomu stalowego)
-Dobra znajomość lokalnego rynku złomu stalowego
-Czynne prawo jazdy kat. B
-Nastawienie na sukces oraz silna motywacja do działania
-Gotowość do pracy mobilnej na terenie województwa

Oferujemy:
-Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
-Ambitne wyzwania zawodowe, realny wpływ na rozwój firmy
-Atrakcyjne wynagrodzenie - nawet 8000zł brutto miesięcznie I więcej !
-Auto służbowe do prywatnego użytku
-Narzędzia pracy: auto, telefon, laptop
-Liczne benefity: ubezpieczenie, opieka medyczna, OK System

Oferta dotyczy pracy stałej.
Link do aplikacji : https://bit.ly/2NvaWXp lub email: julia.klinicka@manpower.pl

Kontakt z wystawcą:

Manpower
Szczecin
 70-535
PL