Instalator -⁠ spawacz
Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa
Firma:
AirService-Install Artur Lis
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
Osoba będzie odpowiedzialna za budowę , serwis instalacji pneumatycznych i wentylacyjnych u Klientów firmy. Teren działania -⁠⁠⁠ głównie Warszawa i okolice.

Obowiązki:
-budowa, konserwacja instalacji sprężonego powietrza.
-budowa kanałów wentylacyjnych i czerpni w sprężarkowniach
-wykonywanie przeglądów,

Wymagania:
-średnie techniczne , zawodowe ( mechanik , instalator,spawacz),
-doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
-prawo jazdy kat. „B”,
-uprawnienia spawalnicze ,
-umiejętność spawania metoda MIG/⁠⁠TIG/⁠⁠GAZ
-umiejętność czytania projektów
-dyspozycyjność.

Oferujemy:
-umowę o pracę
-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/instalator-spawacz-warszawa,oferta,5037898?sug=oferta_bottom_ss_1

Krasnobrodzka 13/200
03-214 Warszawa
MazowieckiePL
NIP:
1180274201
REGON:
142863202