ŚLUSARZ - MECHANIK
Lokalizacja:
Śląskie, Tarnowskie Góry
Firma:
Zamet Budowa Maszyn Spółka Akcyjna
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zadania:
•Przeglądy okresowe, konserwacja oraz naprawy maszyn i urządzeń,
•Zabezpieczenie sprawnego funkcjonowania parku maszynowego na terenie Zakładu,
•Naprawa wózków akumulatorowych,
•Przegląd i naprawa kabin śrutowniczych i malarskich.

Wymagania:
•Wykształcenie zasadnicze zawodowe, preferowane średnie – techniczne,
•Umiejętność czytania rysunku technicznego,
•Zmysł techniczny, podstawowa znajomość budowy maszyn,
•Gotowość do dalszego podnoszenia kwalifikacji,
•Zaangażowanie i determinacja w działaniu,
•Umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność,
•Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: 2-3 lata,
•Gotowość do podejmowania różnorodnych zadań oraz dyspozycyjność.

Co oferujemy?
•Umowę o pracę,
•Stabilną pracę w renomowanej firmie o bogatych tradycjach w zakresie projektowania maszyn i urządzeń,
•Wynagrodzenie uzależnione od jakości i efektywności pracy,
•Ciekawe projekty na skalę światową,
•Rozwój zawodowy poprzez różnorodność zadań,
•Świadczenia z Funduszu Świadczeń Socjalnych: ◦Paczki dla dzieci z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
◦Świadczenia i imprezy integracyjne z okazji Dnia Hutnika,
◦Piknik dla dzieci naszych pracowników,
◦Dofinansowanie do urlopów,
◦Bilety do kina, teatru, na basen.

•Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju wewnątrz grupy Zamet poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz szerokie możliwości dalszego rozwoju w Grupie TDJ,
•Wsparcie Fundacji TDJ, która umożliwia dzieciom naszych pracowników udział w programach rozwojowych, edukacji za granicą oraz w wyjazdach wakacyjnych.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/slusarz-mechanik-tarnowskie-gory,oferta,6273255

Zagórska 83
42-680 Tarnowskie Góry
ŚląskiePL
Dział Marketingu:
NIP:
645-21-46-461
REGON:
273892780