Ślusarz/Spawacz, Dania, praca od zaraz
Lokalizacja:
Ribe, Dania
Firma:
Polvik Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Firma PlusJob Poland (nr w rej. 11310) dla swojego klienta poszukuje ślusarza/spawacza do pracy w Danii w miejscowości Ribe.

Wymagania:
- doświadczenie w obróbce metalu min. 2 lata,
- komunikatywna znajomość j. angielskiego (konieczna!),
- umiejętność spawania (MAG),
- umiejętność pracy z narzędziami: przecinarka plazmowa, wiertarka magnetyczna,
- umiejętność czytania rysunku technicznego

Opis stanowiska:
Ogólna obróbka metalu (cięcie, wiercenie, szlifowanie, gięcie, spawanie części zgodnie z rysunkiem technicznym) praca z konstrukcjami stalowymi.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o duńską umowę o pracę,
- Bardzo dobre stawki godzinowe,
- Możliwość zjazdów do domu,
- Długoterminową współpracę,
- Minimum pełen etat, możliwość nadgodzin,
- Ubezpieczenie zdrowotne,
- Zapewniamy zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych, blisko zakwaterowania (3 km),

Jeśli spełniasz wymagania - zadzwoń lub wyślij CV jw(malpa)plusjob.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami”.

Zygmunta Chmielewskiego 22A
70-028 Szczecin
ZachodniopomorskiePL
Karol:
Karol:
NIP:
108-00-14-995
REGON:
146518519