Technolog - Konstruktor
Lokalizacja:
Łapy
Firma:
Aluwindows Sp. z o.o. Sp .k.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

OBOWIĄZKI:
tworzenie dokumentacji technologicznej i produkcyjnej, wycen,
rozwiązywanie zagadnień w obszarze konstrukcji i technologii,
wdrażanie nowych technologii w zakresie konstrukcji aluminiowych,
budowanie wizerunku firmy wśród nowych i stałych klientów.

WYMAGANIA:
wykształcenie wyższe techniczne,
znajomość programów: AUTOCAD, MB-CAD, PONZIOTECH
dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
samodzielność w działaniu i umiejętność organizacji pracy własnej,
samodzielność działania oraz nastawienie na realizację celów,
samodyscyplina – umiejętność organizacji pracy,
znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
zaangażowanie, komunikatywność, odpowiedzialność.

OFERUJEMY:
stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
ciekawą pracę i dynamiczny rozwój wraz z rozwojem firmy,
możliwość zdobycia nowych specjalistycznych kompetencji oraz doskonalenia umiejętności zawodowych,
możliwość dowozu do miejsca pracy.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/technolog-konstruktor-narew-pow-hajnowski%2Coferta%2C6238549

Dolna 6
18-100 Łapy
PL
NIP:
9662111370