Spawacz
Lokalizacja:
Śląskie, Katowice
Firma:
ELEKTROBUDOWA SA
Rodzaj umowy:
Inny rodzaj
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Zakres zadań na stanowisku:
-przygotowanie materiału do spawania
-spawanie rur i konstrukcji aluminiowych zgodnie z dokumentacją techniczną

Od kandydatów oczekujemy:
-wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego
-umiejętności spawania metodą 131,141 – warunek konieczny
-doświadczenia zawodowego z zakresu spawania elementów aluminiowych
-umiejętności czytania rysunku technicznego i znajomość symboli spawalniczych
-uprawnienia do obsługi wózka widłowego / suwnicy - mile widziane
-zaangażowania i dobrej organizacji pracy
-znajomość j. angielskiego (podstawowa) będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:
-stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
-atrakcyjny pakiet socjalny

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/spawacz-tychy,oferta,5052649?sug=oferta_bottom_ss_6

Porcelanowa 12
40-246 Katowice
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6340135506