ŚLUSARZ NA WYDZIALE SPAWALNI
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Poznań
Firma:
H. Cegielski - Poznań S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
1.Praca w środowisku produkcyjnym.
2.Wykonywanie prac związanych ze składaniem konstrukcji stalowych.
3.Dodatkowo wykonywanie prac transportowych związanych z obsługą suwnicy z poziomu roboczego i podhakowy.
4.Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów w procesie obróbczym.
5.Wykonywanie pomiarów przy użyciu narzędzi pomiarowych.

Wymagania:
1.Wykształcenie minimum zawodowe, wykształcenie średnie techniczne mile widziane.
2.Praktyczna znajomość rysunku technicznego.
3.Doświadczenie w budowaniu i składaniu konstrukcji stalowych zaawansowanych technicznie.
4.Obsługa palika acetylenowo – tlenowego.
5.Podstawowe uprawnienia na metodę spawania MAG 135.
6.Mile widzialne uprawnienia: podhakowy, suwnice z poziomu roboczego.
7.Umiejętność pracy w zespole.
8.Umiejętność organizacji pracy własnej.

Co oferujemy:
1.Pracę w firmie o wieloletniej tradycji.
2.Możliwość nauki od najlepszych specjalistów.
3.Bogaty program szkoleń.
4.Dofinansowanie do karty sportowej.
Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/slusarz-poznan%2Coferta%2C6224526

ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 223/229
60-965 Poznań
WielkopolskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
7770000198
REGON:
630324060