Kierownik Odziału
Lokalizacja:
Bielsko-Biała
Firma:
LEBO recruitment
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

LEBO recruitment – łowcy doskonali - dla swojego Klienta lidera w branży metali oraz złomu stalowego szukamy kandydatów zmotywowanych by osiągać postawione cele na stanowisko :
I
Specjalista ds. handlowych /p.o. Kierownik Oddziału
Nr ref. ( HKO/097/18)
Miejsce pracy : Bielsko-Biała
OBOWIĄZKI:
 aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów, ciągłe poszerzanie portfela klientów
 budowanie długotrwałych relacji oraz opieka i współpraca z obecnymi klientami
 przygotowywanie ofert handlowych, dokumentacji wymaganej przy przetargach oraz innych wymaganych dokumentów
 analiza sytuacji na rynku i obserwacja działań konkurencji
 sporządzanie raportów z bieżącej aktywności handlowej oraz raportowanie wyniku oddziału
 realizacja wyznaczonych planów
 zarządzanie podległym zespołem pracowników
 efektywne zarządzanie oddziałem w celu maksymalizacji wyniku finansowego

WYMAGANIA:
 min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku handlowym
 umiejętność praktycznego zastosowania technik negocjacji
 umiejętność oraz doświadczenie min. 2 lata w zarządzaniu pracownikami
 wysoka motywacja do pracy i do zdobywania nowych kontrahentów
 silna orientacja na realizację wyznaczonych celów
 umiejętność pracy pod presją czasu, motywacja do rozwoju
 proaktywność
 umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

OFERUJEMY:
 umowę o pracę na pełny etat,
 wynagrodzenie zasadnicze + premia
 doposażenie stanowiska pracy: samochód służbowy, komputer, telefon
 przeszkolenie na stanowisku pracy
 ciągłe wyzwania w codziennej pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres emaliowy oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

e-mail legowicz@lebo-hr.pl

LEBO recruitment - łowcy doskonali
www.lebo-hr.pl
nr certyfikatu 4287

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Przemysłowa 7a/36, 36
84-200 Wejherowo
PomorskiePL
Tel.:
Adriana:
NIP:
5882080907