Przedstawiciel Handlowy-Gdynia
Lokalizacja:
Pomorskie, Wejherowo
Firma:
LEBO recruitment
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

LEBO recruitment – łowcy doskonali - dla swojego Klienta lidera w branży metali oraz złomu stalowego szukamy kandydatów zmotywowanych by osiągać postawione cele na stanowisko : osusza
I
Specjalista ds. handlowych – zakup złomu stalowego i metali nieżelaznych
Nr ref. ( SHZ/09/17)
Miejsce pracy : Gdynia
OBOWIĄZKI:
 aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów i możliwości biznesowych, ciągłe poszerzanie portfela dostawców - złom stalowy lub metale nieżelazne
 współpraca z kluczowymi dostawcami firmy i budowanie długotrwałych relacji
 realizacja wyznaczonych planów
 przygotowywanie ofert handlowych lub dokumentacji wymaganej przy przetargach
 sporządzanie raportów z bieżącej aktywności handlowej
 analiza sytuacji na rynku i obserwacja działań konkurencji
WYMAGANIA:
 czynne prawo jazdy kat. B
 min. 3-5 lata doświadczenia na stanowisku handlowym w branży stali śruby/gazy/ materiały budowlane / technika zamocowań (hurt)
 umiejętność praktycznego zastosowania technik negocjacji
 wysoka motywacja do pracy i do zdobywania nowych kontrahentów
 silna orientacja na realizację wyznaczonych celów
 umiejętność pracy pod presją czasu
OFERUJEMY:
 umowę o pracę na pełny etat, wynagrodzenie zasadnicze + premia uznaniowa w zależności od realizacji wyznaczonych celów
 doposażenie stanowiska pracy: samochód służbowy, komputer, telefon
 przeszkolenie na stanowisku pracy
 ciągłe wyzwania w codziennej pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres emaliowy oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

e-mail legowicz@lebo-hr.pl

LEBO recruitment - łowcy doskonali
www.lebo-hr.pl
nr certyfikatu 4287

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Przemysłowa 7a/36, 36
84-200 Wejherowo
PomorskiePL
Tel.:
Adriana:
NIP:
5882080907