SPAWACZ-ŚLUSARZ
Lokalizacja:
Zachodniopomorskie, Goleniów
Firma:
Weber Polska Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
mechaniczna i ręczna obróbka metalu,
przygotowanie elementów i powierzchni do spawania,
spawanie i montaż konstrukcji stalowych,
czytanie rysunku technicznego.

Wymagania:
doświadczenie w pracy na stanowisku (produkcja, ślusarnia)
umiejętność spawania metodą MAG 135/136,
zdolności manualne,
chęć rozwoju zawodowego.

Oferujemy:
stabilną i ciekawą pracę w firmie będącej liderem na rynku,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
najwyższe standardy socjalne i bhp,
możliwość rozwoju zawodowego,
wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i posiadanych umiejętności.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/spawacz-slusarz-lozienica-pow-goleniowski%2Coferta%2C6207957

Produkcyjna 5
72-100 Goleniów
ZachodniopomorskiePL