Konstruktor CAD (oprzyrządowanie)
Lokalizacja:
Opolskie, Praszka
Firma:
Neapco Europe Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Jesteśmy producentem komponentów dla branży motoryzacyjnej. Produkujemy półosie napędowe oraz odlewy aluminiowe dla największych producentów w branży automotive: VW, General Motors, Daimler, BMW, Ford i wielu innych. Możemy się pochwalić 60-cio letnią tradycją oraz dobrą pozycją wśród największych pracodawców w regionie. Zatrudniamy ponad 1000 pracowników. Działamy w Praszce - na styku 3 województw: opolskiego, łódzkiego i śląskiego.

Do zespołu Narzędziowni poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Konstruktor oprzyrządowania

Zadania na stanowisku:

- Projektowanie oprzyrządowania form odlewniczych oraz części maszyn i urządzeń zgodnie z wymaganiami klientów
- Tworzenie dokumentacji 2D i 3D na etapie rozwoju i produkcji seryjnej
- Opracowywanie koncepcji rozwiązań konstrukcyjnych i ich analiza pod względem możliwości wykonania
- Współpraca z zespołem biorącym udział w realizacji projektu

Zapraszamy do współpracy osoby, które mają:

- Doświadczenie w zakresie projektowania oprzyrządowania, części maszyn lub urządzeń
- Wykształcenie wyższe kierunkowe: Mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
- Umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego
- Umiejętność przygotowania modeli i dokumentacji technicznej
- Dobrą znajomość programu AutoCAD oraz Unigraphics
- Wiedzę z zakresu konstrukcji, obróbki ubytkowej, wytrzymałości materiałów itp.
- Znajomość programów MS Office
- Umiejętność pracy w zespole
- Orientację w technice motoryzacyjnej i nowościach technicznych
- Znajomość języka angielskiego (mile widziana)

Oferujemy:

- Możliwość pracy w dużej międzynarodowej firmie ze stabilną pozycją na rynku
- Możliwość pracy na rzecz projektów dla wielu czołowych producentów na światowym rynku motoryzacyjnym
- Rozwój - uczestnictwo w szkoleniach
- Wysoką kulturę pracy i miłą atmosferę

Prosimy o przesyłanie CV poprzez link: http://neapco.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/280818/0/

Kaliska 72
46-320 Praszka
OpolskiePL
NIP:
7010060289