Elektryk
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Legnica
Firma:
Eckert Automatyka Spawalnicza Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:

montaż zespołów elektrycznych w maszynach produkcji ECKERT;
rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprawnością działania produkowanych urządzeń;

Wymagania:
wykształcenie min. zawodowe (preferowane elektryk, elektromechanik);
umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi i elektronarzędziami;
umiejętności czytania rysunków technicznych elektrycznych oraz sporządzania schematów;
uprawnienia SEP kat. E (do 1 kW) w zakresie eksploatacji;
umiejętność montowania instalacji elektrycznych

Oferujemy:
stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie;
atrakcyjne wynagrodzenie;
przyjazną atmosferę pracy;

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https:https://www.pracuj.pl/praca/elektryk-legnica-lubin-okolice%2Coferta%2C6109971

ul. Pawicka 4c
59-220 Legnica
DolnośląskiePL