Inżynier ds. wsparcia produkcji
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Legnica
Firma:
Eckert Automatyka Spawalnicza Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:

aktywny udział w przygotowaniu i wdrażaniu planów produkcyjnych, a następnie nadzorowanie realizacji tych planów
planowanie i nadzorowanie zadań realizowanych przez pracowników produkcji pod kątem terminowości oraz jakości wykonania
podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów i procesu produkcyjnego, poprawę organizacji i metod pracy
podejmowanie działań na rzecz wydajności pracy
zarządzanie przygotowaniem technologicznym produkcji
współpraca i raportowanie do Zarządu Spółki

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne, kierunek Mechanika i Budowa Maszszyn, Mechatronika, lub pokrewne
co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem procesem produkcji w firmie z branży przemysłowej
wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie
znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem procesem produkcji
znajomość zasad zarządzania oraz zasad wdrażania projektów optymalizacyjnych
umiejętność szybkiego reagowania na pojawiające się problemy i ich rozwiązanie
orientacja biznesowa/przedsiębiorczość
bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

pracę w nowoczesnej firmie z długoletnią tradycją
atrakcyjne wynagrodzenie
stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
pakiet opieki medycznej,dofinansowanie do karty Multisport i inne benefity pozapłacowe
przyjazne otoczenie miejsca pracy, pełne zieleni
Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https:https://www.pracuj.pl/praca/inzynier-ds-wsparcia-produkcji-legnica%2Coferta%2C6110712

ul. Pawicka 4c
59-220 Legnica
DolnośląskiePL