Spawacz 141, 141/111
Lokalizacja:
Małopolskie, Kraków
Firma:
NAFTO Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Wymagania:
-doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacz minimum 1 rok;
-posiadanie aktualnych uprawnień spawalniczych;
-zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów;

Zakres zadań:
-spawanie rurociągów ciśnieniowych ze stali czarnej i nierdzewnej metodą 141 (TIG), 141/111 materiałów z grup 1-11;
-praca na terenie Krakowa oraz na kontraktach prowadzonych przez Spółkę w Trzebini oraz w Goświnowicach;

Kandydatom oferujemy:
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/spawacz-141-141-111-krakow-trzebinia,oferta,6066191

Igołomska 30
31-983 Kraków
MałopolskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
9542664132
REGON:
241133639