Operator - programista CNC
Lokalizacja:
Łódzkie, Łódź
Firma:
AD ZPUH
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska
-Programowanie obrabiarek CNC
-Obsługa obrabiarek CNC: frezarki 3-, 4- i 5-osiowe lub obsługa elektro-drążarek CNC
-Analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi),
-Pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych

Wymagania
-Umiejętność programowania obrabiarek CNC
-Znajomość programów Creo Parametric, Solid Works
-Dobra znajomość rysunku technicznego
-Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
-Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego związanego z programowaniem i obsługą obrabiarek CNC
-Wykształcenie minimum średnie techniczne

Oferujemy
-Ciekawą pracę przy indywidualnych projektach o wysokim stopniu dokładności
-Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Możliwość rozwoju i awansu
-Szkolenia zawodowe
-Niekorporacyjną atmosferę pracy
-Prywatną opiekę medyczną

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-programista-cnc-lodzkie,oferta,6075104

Kontakt z wystawcą:

AD ZPUH
Jugosłowiańska 14
92-720 Łódź
ŁódzkiePL