Frezer CNC
Lokalizacja:
Mazowieckie, Otrębusy
Firma:
Wimech s.c.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Obsługa maszyn sterowanych numerycznie przeznaczonych do obróbki metalu.

Wymagania:
-Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
-Znajomość kodów G oraz cykli obróbczych,
-Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku,
-Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,
-Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,
-Wyobraźnia przestrzenna, kreatywność, dokładność.

Oferujemy:
-Umowę o pracę,
-Stałą pracę,
-Niezbędne szkolenia wewnętrzne,
-Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
-Dobre wynagrodzenie w stabilnej firmie,
-Pracę w Otrębusach koło Pruszkowa na linii kolejki WKD. Dogodny dojazd z centrum Warszawy i Grodziska Mazowieckiego.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/frezer-cnc-grodzisk-mazowiecki-okolice-pruszkow-okolice-warszawa-okolice-otrebusy-pow-pruszkowski,oferta,6051329

Kontakt z wystawcą:

Wimech s.c.
Wiejska 2c
05-805 Otrębusy
MazowieckiePL
NIP:
113-264-72-42