Technolog obróbki metali
Lokalizacja:
Podkarpackie, Mielec
Firma:
Plastwag
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej,
-Opracowywanie przewodników produkcyjnych,
-Archiwizacja dokumentacji,
-Programowanie lasera i krawędziarek,
-Planowanie procesów produkcyjnych i przepływu materiałów przy wykorzystaniu wyposażenia technologicznego,
-Wprowadzanie danych dotyczących norm materiałowych oraz czasowych do systemu,
-Realizacja prac związanych z procesem nowych uruchomień,
-Udział w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych i jakościowych,
-Analiza i wycena zapytań ofertowych,
-Opracowywanie wyceny z uwzględnieniem czasu, operacji, kosztów materiałów niezbędnych do produkcji, części zamiennych oraz procesów zewnętrznych,
-Efektywna współpraca z Działem Handlowym i Działem Planowania Produkcji.

Wymagania:
-Doświadczenie na stanowisku technologa w firmie o podobnym profilu;
-Preferowane wykształcenie wyższe techniczne,
-Wiedza z zakresu rysunku konstrukcyjnego i jego interpretacji,
-Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technologicznej i normowaniu czasu pracy,
-Bardzo dobra znajomość MS Office, AutoCad,
-Mile widziana znajomość SolidWorks
-Mile widziana znajomość programu TruTopsLaser i TruBend
-Kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań technicznych i technologicznych,
-Znajomość kalkulacji kosztów wykonania - w tym kosztów zakupu materiałów,
-Znajomość procesów plastycznej i mechanicznej obróbki metalu,
-Umiejętność pracy w zespole i bardzo dobra organizacja pracy
-Komunikatywność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
-Samodzielność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:
-Przyjazne środowisko pracy otwarte na nowe pomysły,
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-Wynagrodzenie doceniające posiadaną wiedzę i umiejętności,
-Pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych (ubezpieczenie grupowe, karty MultiSport, dopłata do "wczasów pod gruszą”),
-Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-obrobki-metali-mielec,oferta,5014075?sug=list_bd_4

Kontakt z wystawcą:

Plastwag
Inwestorów 6
39-300 Mielec
PodkarpackiePL