Pozycjoner spawalniczy ogłoszenie archiwalne
Rheine
Firma: Dumeta
DATA WYSTAWIENIA: 26.02.2019
Cena: Prosimy o kontakt ilość: 1szt.

Opis:

Stół spawalniczy z hydraulicznym unoszeniem D-TLP-HE. Urządzenie służące do operowania detalami obrabianymi w trakcie spawania, montażu, szlifowania. 

Pozycjoner spawalniczy D-TLP-HE z hydraulicznie regulowaną wysokością gwarantuje możliwość ustawienia wysokości płyty w najbardziej dogodnej pozycji roboczej, prędkości obrotowej i nachylenia elementów o obciążeniach od 1000 kg do 50 ton (inne nośności na zapytanie).

Pozycjoner spawalniczy D-TLP-HE jest innowacyjny, wielofunkcyjny i zapewnia: 

  • Ruch stołu w obu kierunkach,
  • Manewrowanie płytą stołu w górę i w dół,
  • Zwiększenie wydajności pracy oraz jakości wykonywanych elementów.

Obrotnik spawalniczy D-TLP-HE, znany także jako pozycjoner spawalniczy znacznie zwiększa wydajność pracy spawacza dzięki możliwości dostosowania kąta nachylenia płyty do odpowiedniej pozycji roboczej. Umożliwia dogodne dla danego procesu pracy ułożenie elementów o różnych kształtach, w celu ułatwienia operacji takich jak spawanie, cięcie gazowe, napawanie, galwanizacja, wykonywanie zbiorników i inne procesy produkcyjne. 
Pozycjonowanie i obracanie obrabianego przedmiotu za pomocą tych najwyższej klasy hydraulicznych manipulatorów znacząco poprawia jakość i skraca czas procesu spawania. Manipulatory spawalnicze przyśpieszają proces produkcji i zapewniają bezpieczeństwo spawacza w miejscu pracy. Maja zastosowanie w połączeniu z słupowysięgnikiem spawalniczym lub robotem przemysłowym, co tworzy stanowisko zautomatyzowane. 

Galeria:

miniatura
Dumeta
Hovesaatstr. 6
48432 Rheine
DE
j.mazur@dumeta.de:
WWW
https://www.dumeta.de/switch/pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.