09.06.2020

Nowości branżowe jesienią w Targach Kielce

Nowości branżowe jesienią w Targach Kielce – bądź blisko biznesu

W trakcie sezonu jesiennego,od 22 do 24 września goście Targów Kielce będą mogli zapoznać się z nowościami, które już niebawem będą miały swój debiut. Wśród nich znalazły się Targi Technologii i Komponentów Łącznych i Mocujących STOM-FIX. 

Innowacyjne wydarzenie STOM-FIX dołącza do Salonu Technologii Obróbki Metali i jednocześnie uzupełni ofertę cyklu przemysłowych imprez. Goście przedsięwzięcia będą mogli podczas imprezy zapoznać się z rozwiązaniami technologicznymi, które zastosowane są w elementach złącznych i mocujących wykorzystywanych w różnych specjalnościach branżowych. Są to między innymi śruby, nakrętki, sworznie, szpilki, nity, podkładki, pręty gwintowane, elementy dystansowe ułatwiające montaż i połączenie, gwoździe, zaciski do węży oraz inne produkty niezbędne do montażu i łączenia.

Obszerną ofertą wydarzenia z pewnością szczególnie zainteresowane będą firmy oferujące komponenty i technologie produkcyjne elementów mocujących i złącznych, w tym ich producenci, ale też wytwórcy maszyn niezbędnych do ich produkcji, czyli formowania, walcowania, gwintowania, maszyn kombinowanych, szlifierek, urządzeń do obróbki cieplnej, obróbki powierzchni oraz innych niezbędnych do mocowania i łączenia. Zwiedzający, przedstawiciele przemysłu maszynowego, automotive, budowlanego, kolejowego, stoczniowego, lotniczego, petrochemicznego, elektrotechnicznego, energetycznego i kontrolnego z pewnością odnajdą w Targach Kielce dostawców, których oferta sprosta ich oczekiwaniom. 

Uczestnictwo w cyklu przemysłowych wystaw STOM to możliwość zweryfikowania najnowszych technologii i odbycia mnóstwa inspirujących biznesowo spotkań. O renomie i wysokim prestiżu wydarzenia świadczą frekwencje z poprzednich lat. Ostatnią edycję odwiedziło ponad 17 000 profesjonalistów, którzy zapoznali się z ofertą niemal 900 firm z ponad 30 krajów świata

W skład cyklu wchodzą wydarzenia dla każdej gałęzi przemysłu. Należą do niego: STOM-TOOL (obrabiarki i narzędzia), STOM-BLECH & CUTTING (obróbka blach i cięcie), STOM-LASER (technologie laserowe), STOM-ROBOTICS (robotyzacja i automatyzacja), EXPO-SURFACE (obróbka powierzchni), CONTROL-STOM (technologie pomiarowe), KIELCE FLUID POWER, SPAWALNICTWO, TEiA, WIRTOPROCESY (prototypowanie) oraz DNI DRUKU 3D, a teraz także STOM-FIX -  Targi Technologii i Komponentów Łącznych i Mocujących.

Zapraszamy do Targów Kielce na wydarzenie „Przemysłowa Jesień” już od 22 do 24 września. 

 

 

Udostępnij:

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.