14.01.2019

.

Szanowni Państwo

To dwudniowe spotkanie to już szósta edycja międzynarodowej konferencji i wystawy przemysłu obróbki cieplnej w Polsce i Europie Środkowej. Forum będzie okazją do spotkania się przedstawicieli wszystkich liczących się podmiotów branży hartowniczej. Dotychczasowe edycje zakończyły się sukcesem zarówno merytorycznym dla uczestników, jak i komercyjnym dla wystawców. Polskie Forum Hartownicze / HeatTreatment Forum stało się najważniejszym spotkaniem branży hartowniczej w Polsce i Europie Środkowej.  Spotkaniem odwiedzanym przez firmy zainteresowane współpracą na tym rynku, wyróżniającym się wysokim poziomem networkingu, jak i kwalifikacjami uczestniczących fachowców. Jest to nadal jedyne niezależnespotkaniebranżowe w Polsce.

Celem konferencji jest przedstawianie najnowszych projektów i trendów w branży hartowniczej, dzielenie się wiedzą, umożliwienie nawiązania kontaktów biznesowych na wyższym szczeblu. Polskie Forum Hartownicze jest wydarzeniem odbywającym się corocznie. Udział w Forum to możliwość bezpośrednich spotkań z dostawcami i pracownikami tej branży, potencjalnymi klientami lub partnerami w jednym miejscu i czasie. To możliwość wymiany doświadczeń, uzupełnienia własnych wiadomości o najnowsze osiągnięcia branży, najnowsze technologie, jak i uzupełnienia własnych kontaktów branżowych.

Tematyka Forum dotyczy zagadnień związanych z samymi procesami obróbki cieplnej, kontrolą procesów, utrzymaniem ruchu, zapewnianiem jakości. Tegoroczne tematy to dobór urządzeń hartowniczych i technologii, odlewane oprzyrządowania wsadowe i z kompozytów węglowych, mycie części, indukcja, hartowanie laserowe, piece do obróbki cieplnej elementów drukowanych, Enterprise Resource Planning (ERP) i Hartownia 4.0 – kalkulacja kosztów hartowni.

Program został już opublikowany na stronie konferencji.

Wydarzenie skierowane jest do kadry zarządzającej, inżynieryjnej, działów konstrukcyjnych i technologicznych, kontroli i zapewnienia jakości, zakupów, sprzedaży itp. Zainteresowanym uczestnikom wystawiane są certyfikaty szkoleniowe.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Dalsze informacje: www.heat-treatment-forum.pl

Kontakt: 
Maciaszczyk Premium Conferences
MichałMakuch

m.makuch@maciaszczyk.pl

Fax.:  +48 61 8529 546

Kom.: +48 533 366 511

 

Udostępnij:

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.