28.04.2017

Stal-Hurt stawia na jakość w skandynawskim stylu!

Dolnośląski Stal-Hurt od 1990 roku przeszedł drogę z małej rodzinnej firmy do najnowocześniejszego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją materiałów eksploatacyjnych z blachy Hardox®. Obecnie z wyrobów tej firmy korzystają przedsiębiorstwa m.in. z branży metalowej, wydobywczej, drogowej, czy recyklingowej.

Stal-Hurt ma swój przepis na sukces, którego konsekwentnie się trzyma. – Przede wszystkim stawiamy na jakość oraz indywidualne podejście do każdego klienta – mówi Józef Ptak, senior rodzinnej firmy z Marciszowa. – Inwestujemy w nowe maszyny, które pozwalają nam na jeszcze lepszą obróbkę materiałów zgodnie z przekazanymi nam indywidualnymi wytycznymi. Zadowolony klient to taki, który zawsze do nas wróci. Ostatnie lata pokazują, że ta strategia okazała się trafna– dodaje.

Jedną z najważniejszych inwestycji w ostatnich latach było zaimplementowanie obróbki blachy Hardox® technologią Water-Jet. Dzięki zastosowaniu cięcia wodnego zamówiony materiał nie jest narażony na dodatkowe obciążenia mechaniczne, termiczne oraz chemiczne. Pozwala to na uzyskanie gotowego wyrobu niemal bez dodatkowej obróbki, co jest niezmiernie ważne przy produkcji części z bardzo twardych blach Hardox 550, Hardox 600 oraz Hardox Extreme. Poza zastosowaniem technologii Water-Jet, Stal-Hurt oferuje m.in. cięcie plazmą, gazem, laserem a także: wiercenie, obróbkę mechaniczną czy walcowanie. Szeroki asortyment usług powoduje, że firma jest obecnie jednym z liderów na rynku i zapatruje w półfabrykaty przedsiębiorstwa z całego kraju.

Firma od 2008 jest partnerem Hardox Wearparts, SSAB czyli jednego ze światowych liderów produkcji części eksploatacyjnych i usługodawcy w zakresie blach trudnościeralnych. Dzięki współpracy z marką należącej do grupy SSAB, Stal-Hurt oferuje swoim klientom blachę trudnościeralną najwyższej jakości, m.in. Hardox 550 czy Hardox 600 i Hardox Extreme, oraz przede wszystkim zyskał know-how pozwalające obsługiwać klientów z najbardziej wymagających branż, m.in. wydobywczej, recyklingowej, drogowej, energetycznej, rolniczej, czy zbrojeniowej.

- Dzięki temu, że jesteśmy partnerem Hardox Wearparts uzyskaliśmy potwierdzenie wysokiej jakości naszych usług. Zamawiające u nas firmy mają pewność, że dostarczony produkt spełni ich oczekiwania. Współpraca ze szwedzką hutą SSAB zaowocowała również tym, że w naszych magazynach stale posiadamy wszystkie rodzaje oraz rozmiary blachy Hardox. To powoduje możemy niemalże natychmiastowo rozpocząć pracę nad zleceniami dla klientów, którzy się do nas zgłaszają. Co ważne, nie ma dla nas lepszego i gorszego odbiorcy. Niezależnie od wielkości zamówienia robimy je jak najlepiej. Wszystko zgodnie z zasadami szwedzkiej firmy SSAB – mówi Ptak.

Pytania dotyczące marki Hardox Wearparts oraz firmy Stal-Hurt prosimy kierować do:

  • Robert Ptak, Stal-Hurt
  • Tel.:75 74-10-358 wew.21
  • Tel.: 75 617-14-55
  • Mobile: 606-574-168
  • E-mail: oferta@stal-hurt.com

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.