08.03.2017

Mobilny Kalkulator Wagi Metali

Kategorie: Metale
Fot.: Metale.pl
Wraz z rozwojem naszego portalu postanowiliśmy sprostać oczekiwaniom użytkowników i stworzyliśmy mobilną wersję Kalkulatora Metali.

Aplikacja jest dostępna za darmo na telefony komórkowe z systemem Android i działa bez konieczności dostępu do internetu, dzięki czemu można korzystać z niej w każdym miejscu i w każdej chwili.

Główną zaletą aplikacji jest fakt, że można wykonywać oraz przechowywać kalkulacje bez potrzeby uruchamiania komputera lub korzystania z obszernych tabel w informatorach.

Aplikacja została rozbudowana względem kalkulatora dostępnego na naszym portalu i posiada aż jedenaście obiektów, na których można wykonywać obliczenia.

Dzięki specjalnemu mechanizmowi każdy użytkownik może zapisać swoje obliczenia, oraz udostępniać je poprzez wiadomości SMS, wiadomości e-mail i wiele innych metod.

Jak pobrać aplikację?

Aplikacja jest dostępna całkowicie za darmo. Wystarczy przejść do sklepu Play z poziomu swojego smartfona z systemem Android i wyszukać aplikację pod hasłem Kalkulator Metali. Można również zeskanować kod QR, który znajduje się poniżej, aby wyświetlić bezpośredni link do pobrania Kalkulatora Metali.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.metalepl.kalkulatormetali

Zeskanuj kod swoim telefonem.

Źródło: Metale.pl
Udostępnij:

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.