29.06.2016

PRZEMYSŁOWA JESIEŃ W TARGACH KIELCE!

Zapraszamy na najważniejsze wydarzenie branży odlewniczej w Europie Środkowo-Wschodniej

Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL to wystawa z merytorycznym wsparciem czołowych polskich uczelni, instytutów, jednostek badawczych. Jej kompleksowość zapewnia połączenie z targami ALUMINIUM & NonFerMet oraz targami RECYKLING i CONTROL-TECH. Wszyscy, którzy chcą być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, sytuacją przemysłu odlewniczego w Polsce i na arenie europejskiej, rezerwują już termin 20-22 września 2016 Kielce!

Odbywające się w dwuletnim cyklu wydarzenia, w edycji 2014 zgromadziły ponad 200 wystawców z 20 krajów, takich jak: Austria, Chiny, Czechy, Dania, Hiszpania, Holandia, Lichtensztein, Łotwa, Macedonia, Niemcy, Norwegia, San Marino, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, USA, Wielka Brytania, Włochy i oczywiście Polski. Wystawcy i współwystawcy zagraniczni stanowili 54% wszystkich firm obecnych na targach. To ponad 100 % wzrostu w stosunku do edycji wcześniejszej. Także ekspozycja 2014 roku wzrosła o połowę w stosunku do poprzedniego roku. Targi odwiedziło 2.127 profesjonalistów, reprezentującycych: Białoruś, Chiny, Czechy, Niemcy, Ukraina, Wielka Brytania i Włochy.

Kieleckie targi sektora odlewniczego to wyjątkowa gama zakresu branży: od projektowania i wytwarzania urządzeń odlewniczych poprzez maszyny formierskie, masy do form, maszyny odlewnictwa ciśnieniowego, złom i odpady metali, odlewy, komputerowe wspomaganie procesów, technika pomiarowa i badanie materiałów, aż po bezpieczeństwo i ochronę środowiska. Więcej informacji na www.targikielce.pl Zapraszamy do Targów Kielce 20-22 września!

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.