Operator Prasy Krawędziowej
Lokalizacja:
Kujawsko-Pomorskie, Toruń
Firma:
Nova Trading S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferujemy ciekawą pracę na pełnym etacie z możliwością rozwoju zawodowego, w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej, w zespole gwarantującym przyjazną i miłą atmosferę pracy a także ciekawy system benefitów dla pracowników.

Opis stanowiska:
-Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę prasy krawędziowej i za przygotowywanie materiału do produkcji oraz układanie i zabezpieczenie materiału po produkcji. Zapewniamy szkolenie na stanowisku pracy.

Idealny kandydat powinien posiadać:
-wykształcenie techniczne
-doświadczenie na podobnym stanowisku
-znajomość rysunku technicznego
-umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
-uprawnienia na wózki widłowe
-silną motywację do pracy
-dobrą organizację pracy
-zaangażowanie przy wykonywaniu pracy

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-prasy-krawedziowej-torun,oferta,6026715

Starotoruńska 5
87-100 Toruń
Kujawsko-PomorskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
8790177836
REGON:
5723594