TECHNOLOG - PROGRAMISTA CNC
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Poznań
Firma:
eCONTROL
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Samodzielny nadzór nad technologią obróbki skrawaniem detali
-Tworzenie programów na maszyny CNC (centrum frezerskie/tokarskie / obróbka elektroerojna)
-Nadzór nad harmonogramem produkcji
-Kontrola jakościowa produkcji
-Nadzór i aktualizacja dokumentacji

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe kierunkowe (Mechanika, Budowa Maszyn)
-Znajomosc oprogramowania EdgeCam oraz Autodesk Inventor
-Odpowiedzialność za powierzone zadania
-Samodzielność, sumienność
-Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:
-Umowę o pracę – pełen etat
-Dobre warunki zatrudnienia – atmosfera pracy jest dla nas bardzo ważna
-Atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania
-Nowoczesne narzędzia pracy
-Możliwy dojazd do miejsca pracy komunikacją miejską (5 minut pieszo od przystanku autobusowego) lub bezpłatny parking

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-programista-cnc-poznan,oferta,5992447

Kontakt z wystawcą:

eCONTROL
Skawińska 37
61-333 Poznań
WielkopolskiePL
NIP:
7822271065
REGON:
301330463