Spawacz - Ślusarz
Lokalizacja:
Małopolskie, Kraków
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "Wamech" Spółka z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za spawanie elementów wózkówi platform przemysłowych zgodnie z dokumentacją techniczną wymaganiami jakościowymi firmy.

Wymagania:
-uprawnienia spawalnicze (spawanie metodą MIG-MAG)
-doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku
-umiejętność czytania rysunku technicznego
-motywacja do pracy
-dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany (6-14/14-22) od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę
-możliwość rozwoju zawodowego

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/spawacz-slusarz-krakow-okolice-skawina,oferta,5938385

Ciepłownicza 1
31-587 Kraków
MałopolskiePL