Frezer
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
Phoenix Contact Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Główne zadania:
-Obsługa frezarek CNC 3 i 5 osiowych
-Dobór odpowiednich narzędzi skrawających
-Kontrola jakości wykonanych detali

Oczekujemy:
-Doświadczenia w pracy na maszynach skrawających
-Wykształcenia technicznego technicznych (mile widziane specjalności: operator obróbki skrawaniem, ślusarz)
-Znajomości rysunku technicznego

Oferujemy:
-Stabilność zatrudnienia
-Wewnętrzy system kształcenia umożliwiający rozwój i awans pracowników
-Bezpłatny dowóz pracowników z pobliskich miejscowości
-Pracę 2 zmianową
-Pakiet socjalny: karta multisport, ubezpieczenie grupowe, kasa pożyczkowa, kolonie dla dzieci, imprezy integracyjne

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/frezer-nowy-tomysl,oferta,5924347

Bierutowska 57 -59
51-317 Wrocław
DolnośląskiePL