Serwisant maszyn CNC
Lokalizacja:
Mazowieckie, Siedlce
Firma:
MAKTEK Jerzy Zalewski
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-samodzielna obsługa, ustawianie, konfigurowanie i programowanie maszyn CNC,
-serwis elektroniki, mechaniki, układów elektropneumatyki i hydraulicznych,
-tworzenie dokumentacji technicznej,
-programowanie sterowników PLC,
-wyjazdy służbowe.

Wymagania:
-zaangażowanie w pracę, determinacja oraz chęć do rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności,
-znajomość zagadnień z budowy oraz działania maszyn CNC, układów automatyki przemysłowej,
-umiejętność tworzenia oraz czytania schematów elektrycznych,
-prawo jazdy kat. B,
-mile widziane uprawnienia SEP "E" do 1 kV,
-samodzielność w wykonywaniu obowiązków,
-kontakt z klientami, prowadzenie zgłoszeń serwisowych,
-umiejętność pracy w dynamicznym zespole,
-dyspozycyjność do wyjazdów serwisowych,
-wykształcenie co najmniej zawodowe lub średnie techniczne – dyplom kwalifikacji zawodowych,
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
-wysokojakościowe szkolenia z zakresu budowy i działania maszyn CNC
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania w pracę,
-kompletne wyposażenie stanowiska pracy (komputer, narzędzia, warsztat, samochód do wyjazdów służbowych).

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/serwisant-maszyn-cnc-siedlce,oferta,5905887

ul. Brzeska 120
08-110 Siedlce
MazowieckiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
8212210723
REGON:
140560420