Mistrz produkcji
Lokalizacja:
Mazowieckie, Jawczyce
WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" w Warszawie Spółka Akcyjna
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
-Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu;
-Zapewnienie realizacji planów produkcyjnych;
-Nadzorowanie parametrów pracy maszyn i jakości produkowanych wyrobów;
-Kontrolę wskaźników efektywności procesów produkcyjnych;
-Zarządzanie dokumentacją;
-Optymalizację i ciągłe udoskonalanie procesów produkcyjnych;
-Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i utrzymanie porządku w podległym obszarze.

Wymagania:
-Wykształcenia co najmniej średniego technicznego;
-Umiejętność czytania rysunku technicznego;
-Umiejętność obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego;
-Znajomość procesów obróbki metalu;
-Doświadczenia w pracy w firmie o profilu produkcyjnym;
-Doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
-Znajomości języka angielskiego – mile widziane;
-Wysokich umiejętności organizacyjnych i skuteczności w działaniu;
-Układanie i korygowanie harmonogramów pracy -mile widziane.

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
-Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną;
-Dofinansowanie do programu sportowego;
-Bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy;
-Pracę w firmie o wieloletniej historii;
-Możliwość rozwoju zawodowego.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/mistrza-produkcji-warszawa-okolice-jawczyce-pow-warszawski-zachodni,oferta,5887290

Piastowska 67
05-850 Jawczyce
MazowieckiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
525-000-08-60
REGON:
12078978