OPERATOR OBRABIAREK CNC
Lokalizacja:
Śląskie, Zabrze
Firma:
MOSTOSTAL ZABRZE S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Wymagania:
-wykształcenie min. zawodowe
-doświadczenie jako operator CNC minimum 6 miesięcy
-znajomość sterowania Heidenhain mile widziana
-umiejętność programowania będzie dodatkowym atutem

Zadania:
-obsługa maszyn CNC: frezarki, tokarki, centra obróbcze
-ustawianie maszyn
-zmiana ustawień maszyn
-czytanie rysunku technicznego
-wykrywanie nieprawidłowości w pracy obrabiarek i powiadamianie utrzymania ruchu
-obsługa przyrządów i narzędzi pomiarowych do sprawdzania jakości wykonanej obróbki

Oferujemy:
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-zdobycie doświadczenia zawodowego i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
-możliwość rozwoju zawodowego

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-obrabiarek-cnc-zabrze,oferta,5798917

Wolności 191
41-800 Zabrze
ŚląskiePL