Spawacz
Lokalizacja:
Mazowieckie, Żyrardów
Firma:
Agra
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
-Składanie i spawanie elementów konstrukcyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną,
-Kontrola wewnętrzna jakości spawanych wyrobów,
-Odpowiedzialność za organizację produkcji na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:
-Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
-Uprawnienia spawacza metodą MAG-135,
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
-Dobra znajomość rysunku technicznego,
-Zaangażowanie i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,
-Gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
-Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze dostosowane do posiadanych kompetencji zawodowych, oraz system premiowy,
-Szkolenia wewnętrzne, podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
-Rozwój osobisty,
-Pakiet socjalny, dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna,
-Dowóz do miejsca pracy z wybranych lokalizacji.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/spawacz-oborniki,oferta,5781517

Kontakt z wystawcą:

Agra
Roof
96-300 Żyrardów
MazowieckiePL