Technolog - Programista CNC
Lokalizacja:
Pomorskie, Koszwały
Firma:
Base Promotion Service sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
-Opracowywanie programów dla obrabiarek numerycznych
-Monitorowanie bieżącej produkcji i rozwiązywanie problemów
-Dobór narzędzi i parametrów
-Udział w uruchomieniu nowych produktów
-Opracowywanie dokumentacji technologicznej dotyczącej procesów obróbki skrawaniem
-Współpraca i wsparcie wydziału produkcyjnego

Wymagania:
-Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku - min. 2 lata
-Minimum wykształcenie średnie techniczne
-Znajmość modułów do programowania
-Mile widziana znajomość systemów Fanuc
-Znajmość jęz. angielskiego (rozumienie dokumentacji)
-Wiedza na temat projektowania procesów technologicznych i doboru narzędzi
-Umiejętności interpersonalne (współpraca z produkcją, klarowna komunikacja)
-Umiejętność rozwiązywania problemów i myślenie analityczne
-Samodzielność

Oferujemy:
-Stabilną pracę w intensywnie rozwijającej się firmie obsługującej głównie dużych, zagranicznych klientów
-Kontakt z nowoczesną technologią
-Szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji
-Praca w godzinach 6 -14
-Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, program sportowy, dodatkowe ubezpieczenie pracownicze

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-programista-cnc-gdansk-okolice,oferta,5786770

Spacerowa 29
83-020 Koszwały
PomorskiePL
Tel.:
Fax:
Fax:
NIP:
5832141328
REGON:
191298623