Spawacz (Fabryka Transformatorów Trakcyjnych)
Lokalizacja:
Łódzkie, Łódź
Firma:
ABB Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zadania:
-Przygotowanie elementów do spawania poprzez szlifowanie, cięcie, itp.;
-Montaż elementów do spawania zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną oraz technologią;
-Spawanie zbiorników stalowych - obudowy do transformatorów wykorzystywanych do zasilania pociągów (pasażerskich i towarowych);
-Wykonywanie pracy zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami jakościowymi;
-Wykonywanie poszczególnych operacji w sposób zapewniający bezpieczeństwo pracy (własne oraz współpracowników), dbałość o środowisko;
-Wykonywanie prac transportowych z zastosowaniem suwnic i urządzeń transportu bliskiego (wózki widłowe i paletowe).

Wymagania:
-Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe (dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe ślusarz-spawacz);
-Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku spawacza;
-Uprawnienia spawalnicze MAG / TIG;
-Umiejętność odczytania podstawowych informacji z rysunku technicznego;
-Mile widziana obsługa urządzeń skrawających (szlifierka kątowa, oscylacyjna, wiertarka);
-Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego;

Zdolności manualne;
-Umiejętność pracy w zespole;
-Zaangażowanie oraz chęć do dalszego rozwoju;
-Chęć aktywnego uczestnictwa w tworzeniu nowej fabryki.

Oferujemy:
-Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
-Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
-Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
-Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
-Miłą atmosferę pracy.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/spawacz-fabryka-transformatorow-trakcyjnych-lodz,oferta,5719251

Aleksandrowska 67/93
91-205 Łódź
ŁódzkiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
5260304484
REGON:
10017168