Operator CNC
Lokalizacja:
Śląskie, Chorzów
Firma:
MORIS Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska pracy:
-kompleksowa obsługa maszyn cnc (frezarki, wiertarki lub tokarki);
-wykonywanie pomiarów detali zgodnie z rysunkiem technicznym;
-programowanie obrabiarek cnc w oparciu o dokumentację techniczną pod zlecenia.

Wymagania:
-co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
-znajomość rysunku technicznego;
-wykształcenie techniczne
-znajomość narzędzi pomiarowych i skrawających;
-gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
-pewne i stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
-atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-cnc-chorzow,oferta,5673795

Wiejska 27
41-503 Chorzów
ŚląskiePL