Ślusarz narzędziowy - Ślusarz obróbki skrawaniem
Lokalizacja:
Śląskie, Zabrze
Firma:
Schoeller Allibert Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-naprawa, regeneracja i przebudowa form wtryskowych
-precyzyjne prace szlifierskie i ślusarskie przy formach wtryskowych

Wymagania:
-umiejętność spawania w osłonie gazów (np.TIG)
-umiejętność czytania rysunku technicznego
-umiejętność obsługi maszyn obróbki skrawaniem (tokarka, frezarka)
-wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
-minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
-uprawnienia na obsługę suwnicy z poziomu roboczego IIS będą dodatkowym atutem
-chęć do pracy i dalszego rozwijania się
-zdolności manualne
-umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji
-dobra organizacja pracy
-umiejętność pracy w zespole
-dyspozycyjność i możliwa praca w systemie zmianowym
-gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:
-umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-możliwość rozwijania się poprzez udział w szkoleniach
-wyjazdy krajowe i zagraniczne w celach szkoleniowych oraz związanych z ww. obowiązkami
-prywatną opiekę medyczną

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca%2Fslusarz-narzedziowy-slusarz-obrobki-skrawaniem-zabrze%2Coferta%2C5020641?utm_source=rekomendacje&utm_medium=email&sendid=0e8a1a9a-3979-421b-99b4-fa8f5b84f4d5&send_date=2017-01-12&utm_campaign=prog_kdk_1

Fryderyka Wilhelma Redena 5
41-808 Zabrze
ŚląskiePL