Konstruktor - Technolog
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Poznań
Firma:
Instytut Obróbki Plastycznej
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
projektowanie elementów maszyn, urządzeń i przyrządów do obróbki plastycznej,
projektowanie maszyn i linii technologicznych,
opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej,
nadzór nad wykonawstwem warsztatowym projektowanych części,
nadzór nad uruchomieniem projektowanych urządzeń, przyrządów i maszyn,
wykonywanie prac naukowo-badawczych z zakresu działalności Instytutu.

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne ze wskazaniem na znajomość zagadnień dotyczących obróbki plastycznej metali,
znajomość obsługi programów inżynierskich (CAD),
dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień: optymalizacji procesów technologicznych, modelowania fizycznego i numerycznego procesów (tłoczenie, kucie, wyciskanie, prasowanie); analizy numerycznej obciążeń elementów konstrukcji maszyn; mechanizacji i automatyzacji procesów produkcyjnych,
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
znajomość języka obcego np. j. angielski.

Oferujemy:
interesującą pracę,
możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/konstruktor-technolog-poznan,oferta,5663843

Jana Pawla II nr 14
61-139 Poznań
WielkopolskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
7770000086
REGON:
32402