Księgowa
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Poznań
Firma:
Instytut Metali Nieżelaznych w Gliwicach
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
Weryfikacja pod względem formalnym i rachunkowym otrzymanych dokumentów finansowo-księgowych
Dekretacja i ewidencja księgowa dokumentów finansowo-księgowy dotyczących: kosztów, środków trwałych i inwestycji
Prowadzenie rejestrów VAT (rozliczenia międzynarodowe i krajowe)
Kontrola i rozliczenie kont rozrachunkowych, potwierdzanie sald z kontrahentami
Księgowanie listy płac – kontrola rozliczeń publiczno-prawnych
Księgowanie wyciągów bankowych
Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych, raportów i analiz finansowych

Wymagania
min. 4-letnie doświadczenie zawodowe w księgowości
praktyczna znajomość obowiązujących przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
znajomość obsługi programów klasy ERP (preferowane: Comarch) będzie dodatkowym atutem
dobra znajomość obsługi programów MS Office (Word, Excel)
bardzo dobra organizacja pracy własnej
umiejętności analityczne
samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/ksiegowa-poznan,oferta,5601261

ul. Sowińskiego 5
44-100 Gliwice
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6310200771
REGON:
27542