Operator Pieców Indukcyjnych
Lokalizacja:
Śląskie, Dąbrowa Górnicza
Firma:
Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Obsługa pieca indukcyjnego zgodnie z przyjętymi procedurami
Przestrzeganie wymaganego planu produkcji
Przygotowywanie żeliwa zgodnie z przyjętą specyfikacją i procedurą
Utrzymywanie porządku i czystości na swoim stanowisku pracy

OCZEKUJEMY:
Wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego
Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w odlewni żeliwa lub odlewni aluminium
Mile widziana znajomość obsługi pieca indukcyjnego
Posiadania uprawnień G1E-E1
Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym 4 brygadowym

OFERUJEMY:
Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z firmą
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
Kursy, szkolenia zawodowe, zdobywanie uprawnień
Pakiet benefitów: system premii rocznych, system nagród KAIZEN, premie za polecenie kandydatów do pracy, możliwość korzystania z Kasy Zapomogowo – Pożyczkowej
Pakiet socjalny: bony żywnościowe, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną za 1 zł, wczasy pod gruszą, bony i paczki świąteczne, karty Multisport dla pracownika i rodziny, dofinasowanie do kolonii dzieci
Darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Olkusz, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów)

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-piecow-indukcyjnych-dabrowa-gornicza,oferta,5582492

ul. Fabryczna 4
59-101 Polkowice
DolnośląskiePL
NIP:
6922320673
REGON:
390995762