Operator Krawędziarki CNC
Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa
Firma:
Krzysztof Kraszewski El-Box Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
obsługa wykrawarek sterowanych numerycznie
przygotowanie elementów do dalszej obróbki
praca na podstawie rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych
dokonywanie pomiarów detali
kontrola jakości wykonywanych produktów

Wymagania:
doświadczenie jako operator krawędziarki CNC przynajmniej 1 rok
umiejętność czytania rysunku technicznego
umiejętność programowania maszyny będzie dodatkowym atutem
umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system motywacyjny
pracę w systemie 2-zmianowym
możliwość rozwoju zawodowego

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-krawedziarki-cnc-warszawa,oferta,5578842

Posag 7 Panien 7a
02-495 Warszawa
MazowieckiePL