Technolog - Programista CNC
Lokalizacja:
Podkarpackie, Rzeszów
Firma:
Metal Process Sp. z o.o
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
Projektowanie i tworzenie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej zgodnie z obowiązującymi wymogami
Opracowywanie technologii nowych detali wykonywanych na obrabiarkach CNC i konwencjonalnych
Programowanie maszyn CNC
Przygotowywanie kalkulacji cenowych
Tworzenie list materiałowych i zapotrzebowania na materiały
Utrzymywanie kontaktów z klientami firmy w zakresie realizowanych projektów
Koordynowanie bieżącej produkcji i rozwiązywanie problemów technologicznych
Ścisła współpraca z wszystkimi działami firmy

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym lub pokrewnym
Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obróbką CNC
Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
Praktycza znajomość procesów obróbki skrawaniem oraz narzędzi skrawających
Znajomość programów AutoCad, Inventor, hyperMILL
Doświadczenie w programowaniu maszyn CNC
Umiejętność pracy pod presją czasu
Mile widziana znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość podwyższenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego przez profesjonalne szkolenia
wyjazdy służbowe

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-programista-cnc-rzeszow,oferta,5562625

Magazynowa 1
35-105 Rzeszów
PodkarpackiePL